Super Złe Trejdy!

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
reptile
Maniak
Maniak
Posty: 2799
Rejestracja: 13 gru 2008, 13:48

Super Złe Trejdy!

Nieprzeczytany post autor: reptile »

Pokaż swoje super najgorsze trejdy i profity - mt4 plik zapisz jako obraz gif
Dwa nowe tematy na forum - propozycja

Uprasza się o staranną oprawę graficzną - pytania zadawać w temacie z linku
Ostatnio zmieniony 22 cze 2012, 14:13 przez reptile, łącznie zmieniany 1 raz.
R.E.P.T.I.L.E. - Robotic Electronic Person Trained for Infiltration and Logical Exploration (off-line,only e-mail)

MajorGC
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 806
Rejestracja: 08 gru 2009, 22:39

Nieprzeczytany post autor: MajorGC »

Mam pytanie, bo moge super zlych trejdow zaprezentowac pare. Super zly ma byc jako beznajdziejnie ustawiona pozycja, czy moze finansowo duza strata?
"Zanim zareagujesz - pomyśl, zanim wydasz - zarób, zanim sie poddasz - spróbuj." Ernest Hemingway

Awatar użytkownika
blesS
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 406
Rejestracja: 28 mar 2011, 13:45

Nieprzeczytany post autor: blesS »

MajorGC pisze:Mam pytanie, bo moge super zlych trejdow zaprezentowac pare. Super zly ma byc jako beznajdziejnie ustawiona pozycja, czy moze finansowo duza strata?
Jedno i drugie. Chodzi o to zeby pokazac ludziom jak nie grac :D
Aczkolwiek kwotami moze sie nie chwalmy, jedynie % zyski, straty w stosunku do balance.

Awatar użytkownika
Stforex
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 3768
Rejestracja: 02 lis 2011, 15:41

Nieprzeczytany post autor: Stforex »

Macie. Moje najgorsze trejdy w karierze.

Za duża pozycja zostawiona na weekend i akurat wtedy S&P zdegradowało rating kredytowy Stanów Zjednoczonych. Nie wiedziałem, że SL w weekend nie działa. Rozwaliło konto i jeszcze minus zrobiło. :roll:

W sumie -700 pips
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

MajorGC
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 806
Rejestracja: 08 gru 2009, 22:39

Nieprzeczytany post autor: MajorGC »

Otworzylem ta pozycje, zdjalem SL i postawilem trailing stop. Zrobilem to jednak jeszcze bedac w pracy, w zasadzie juz opuszczajac prace. Tylko ze z przyzwyczajenia zamiast zablokowac kompa, to go kompletnie wylaczylem.

Pech chcial ze akurat w nastepnej godzinie, albo nawet pol godzinie poszlo przemowienie Bena i cena zwalila sie w dol.

1.5k funtow poszlo sie walic, a ja zdazylem przyjsc i zamknac pozycje zeby jeszcze tylko konto ocalic.

Bolesna nauczka, chociaz nie na dlugo, przed wczoraj to powtorzylem tylko na szczescie z 20x mniejsza pozycja :)

P.S. Mam jeszcze jeden bardziej drastyczny przyklad z proba odkucia sie. Sproboje go zamiescic po powrocie do domu, bo gdzies z poczatku tego roku jest.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"Zanim zareagujesz - pomyśl, zanim wydasz - zarób, zanim sie poddasz - spróbuj." Ernest Hemingway

MajorGC
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 806
Rejestracja: 08 gru 2009, 22:39

Nieprzeczytany post autor: MajorGC »

Widze ze temat nie cieszy sie popularnoscia i nikt sie tu nie udziela. W sumie powinno cieszyc, bo wychodzi na to ze na forum mamy samych master guru traderow :)

Tak jak obiecywalem wczesniej, zamieszczam nawet tragiczniejsze wejscie z polowy lutego.
Jak to mawial jeden kolega: ch**em wisly nie zawrocisz. Rzeczywiscie nie udalo sie.

Granie pod prad i wiara ze jednak pojdzie po mojemu. Wartosci na kazdy trade podobne jak w poprzednim moim poscie. Straszne doznanie w jeden dzien stracic tyle kasy. Na szczescie nastepnego dnia odrobilem polowe.

To taki przyklad, ktory dosc czesto przewija sie przez dzial DT. Cena idzie w gore, a wszyscy krzycza ze to miejsce na S i sie sadza pod prad.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"Zanim zareagujesz - pomyśl, zanim wydasz - zarób, zanim sie poddasz - spróbuj." Ernest Hemingway

Awatar użytkownika
xpep
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 844
Rejestracja: 02 gru 2007, 11:50

Nieprzeczytany post autor: xpep »

to ja zapodam moj wczorajszy trejd

tnij straty? pozwol zyskom rosnac? to tak jakby ktos mial watpliwosci czy wazniejszy jest moment wejscia czy wyjscia :D
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

gfx
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 451
Rejestracja: 22 lut 2011, 20:29

Nieprzeczytany post autor: gfx »

Cięcie strat może ograniczać zyski, ale trzeba trzymać się planu.

Awatar użytkownika
colt113
Gaduła
Gaduła
Posty: 287
Rejestracja: 14 wrz 2011, 00:06

Nieprzeczytany post autor: colt113 »

21.10.2011 z mojego pierwszego depo zostało mi niecałe 100£
USDJPY buy 76.720 0.1 lota oczywiście bez SL ;) Trzymałem transakcje przez 2 weekendy kiedy widziałem że jest już bardzo źle na otwarciu rynku po drugim weekendzie ustawiłem SL tak zeby mi zostało na wszelki wypadek 3-4 funty na depozycie, efekt poniżej :P
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Olej wszystko! Gap się w wykres aż zrozumiesz po co się na niego tyle gapiłeś.

Awatar użytkownika
mah1y
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 669
Rejestracja: 30 sty 2011, 22:01

Nieprzeczytany post autor: mah1y »

takie tam zagranie na weekend.
skonczylo sie -250% depozytu.

wnioski: nie warto otwierac pozycji w piatek od godziny okolo16.

Esco:
Kolor czerwony zarezerwowany dla notek administracji.



edit:Esco jak widac w zalaczniku, nie tylko. MT4 uzywa koloru czerwonego zeby pokazac spadek depozytu ponizej zera :D
pozdrawiam.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 23 cze 2012, 15:56 przez mah1y, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ