Trolololowanie rynku.

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.

Jaką masz minę przyjmując porażkę na klatę?

Dobrą
11
8%
Złą
12
9%
Kwaśną
30
22%
Pokerface
36
26%
Nie mam lustra
12
9%
Nie mam twarzy
35
26%
 
Liczba głosów: 136

Awatar użytkownika
Stforex
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 3768
Rejestracja: 02 lis 2011, 15:41

Trolololowanie rynku.

Nieprzeczytany post autor: Stforex »

Witam!

Postanowiłem założyć ten dziennik, ponieważ wiele się zmieniło w moim życiu od kiedy kolega i mój wielki mentor zdradził mi swoją sekretną metodę gry na Forex.

Ponieważ jeszcze zbyt dobrze nie opanowałem tej strategii, to w dzienniku będę publikował swoje wejścia, żebyście zobaczyli, jak się wygrywa ;). Jeśli już ktoś musi się kierować moimi sygnałami, to róbcie to proszę na własną odpowiedzialność. Ale jak ktoś będzie chciał się podzielić wygraną, to się nie krępujcie :) :) :)

Oczywiście nie reklamuję tutaj systemu, bo to bez sensu. System jest sekretny i nie powiem kto jest autorem, ale mnisi z gór pracowali nad nim dniami i nocami od zarania dziejów. Poza tym to by było tak, jakbym zdradził Wam akcję filmu w trakcie reklam przed seansem.

Tak w ogóle, to nie mam czasu, bo dziecko, bo żona, bo urzędnicy, czy sezon ogórkowy. Dlatego będę grał tylko z doskoku i tylko wtedy, kiedy będę miał zyskowne transakcje . To chyba oczywiste, że tych stratnych nie będę grał. To nie ma sensu. ;)

W systemie najważniejsza jest psychika. Trzeba przyjmować porażki z klasą. Ludzie po przejściach wiedzą o czym mówię. Ludzie bez przejść kiedyś pewnie się dowiedzą. W życiu różne rzeczy się pierdzielą i najważniejsze to zachować dobrą minę. Np. taką:

Obrazek

Awatar użytkownika
szulczas
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 436
Rejestracja: 03 maja 2010, 12:21

Nieprzeczytany post autor: szulczas »

to pewnie bedziesz wklejal gole skriny i wejsciem / wyjsciem bez zadnych elementow sysa skoro piszesz ze jest sekretny

Awatar użytkownika
Stforex
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 3768
Rejestracja: 02 lis 2011, 15:41

Nieprzeczytany post autor: Stforex »

Pierwsza transakcja.

Long jak cholera. Pewnie się wpierdzieliłem w maliny, ale cóż poradzić...

SL 30
TP 1 = 30
TP 2 = 130

EDIT: zapomniałem dodać, że USD CHF :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 23 lut 2012, 20:25 przez Stforex, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Stforex
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 3768
Rejestracja: 02 lis 2011, 15:41

Nieprzeczytany post autor: Stforex »

szulczas pisze:to pewnie bedziesz wklejal gole skriny i wejsciem / wyjsciem bez zadnych elementow sysa skoro piszesz ze jest sekretny
Zauważyłem, że tu na forum wkleja się wyrywki screenów z sekretnych systemów ;).

Główne założenie systemu, to "kupuj tanio, sprzedawaj drogo". Więcej zdradzić nie mogę ;)

Awatar użytkownika
szulczas
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 436
Rejestracja: 03 maja 2010, 12:21

Nieprzeczytany post autor: szulczas »

nie no nie przeginaj... otworz sobie nowe okno bez wskaznikow i dawaj pelen ekran... przeciez nik nie bedzie patrzyl na takie skraweczki bo szkoda na to czasu i komentowania

Cadermo

Nieprzeczytany post autor: Cadermo »

Stforex
A mógłbyś powiedzieć w jakim celu ten dziennik ? :wink:
NIE CZEPIAM SIE ,PYTAM GRZECZNIE ! :wink:
Ja też gram swoim systemikiem opartym na liniach trendu ,ale tego nigdy nie publikowałem i nie będę publikował . Ale jakoś mi nie przyszło do głowy bym pokazywał wyrywki tego systemu i stan konta ,bo po co? :wink:
Pozdrawiam
:wink:

Awatar użytkownika
Stforex
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 3768
Rejestracja: 02 lis 2011, 15:41

Nieprzeczytany post autor: Stforex »

Uch, aż chciałoby się napisać "dla uciechy gawiedzi", ale nie będę taki niemiły, jak co niektórzy. Dziennik w istocie ma mi pomóc w trzymaniu dyscypliny. Ma też pewien ukryty cel, może ktoś się domyśli z czasem ;).
NIE CZEPIAM SIE ,PYTAM GRZECZNIE !
Każda kulturalna osoba jest tu mile widziana :).
poka no więcej tego screna bo na takim szczępie to nic nie widać, system to nie tylko wskaźniki więc come on.
Skonsultuję to z "opatem"... czy "przeorem"? Nie wiem kto tam nad mnichami stoi ;)

PS. Transakcję na francy można chyba spisać na straty. Dziś nie miałem czasu pograć w dzień i wygłodniały zbagatelizowałem znaczenie jednego z sygnałów... No ale może jeszcze wyciągnie.

Awatar użytkownika
Halflife
Gaduła
Gaduła
Posty: 121
Rejestracja: 18 lis 2010, 10:14

Nieprzeczytany post autor: Halflife »

Trzeba gdzieś wysłać SMSa żeby odblokować pełną wersje dziennika? Grasz przeciwko trendowi z tym longiem.

ziax
Bywalec
Bywalec
Posty: 7
Rejestracja: 12 maja 2008, 15:42

Nieprzeczytany post autor: ziax »

Stforex nie powinienes miec jakiegos stworka w profilu? Np. zielonego? ;)

Awatar użytkownika
Stforex
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 3768
Rejestracja: 02 lis 2011, 15:41

Nieprzeczytany post autor: Stforex »

Trzeba gdzieś wysłać SMSa żeby odblokować pełną wersje dziennika?
Dobre :lol:
Ja żonaty, a opat śluby czystości składał i nie może smsować z takimi ładnymi dziewczynami ;).
(Jeśli jesteś płci męskiej, to wybacz, że tak pochopnie osądziłem Cię po avatarze)
Grasz przeciwko trendowi z tym longiem.
Tym razem tak. Teoretycznie można w dwie strony. Dodam tylko, że obecny trend down można odczytywać również jako korektę ruchu up między listopadem a styczniem.
Jednak, tak jak już wspomniałem, podstawy do tego longa nie były najlepsze. Następnym razem muszę się bardziej postarać :)
Stforex nie powinienes miec jakiegos stworka w profilu? Np. zielonego?
Kiedyś miałem takiego Forexowego, ale ten mi bardziej przypadł do gustu :).
Co tam masz volumen, wiliam, stoch, cci ? xD
Hm, to tylko jakieśtam wskaźniki, jakich wiele. Szlaczki, kropki, kreski. Mają pomagać, nie grać za Ciebie.
Ostatnio zmieniony 23 lut 2012, 20:41 przez Stforex, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ