Trade Copier-program do kopiowania pozycji

O jezykach programowania w platformach i nie tylko.
Awatar użytkownika
sgorn
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1208
Rejestracja: 25 paź 2008, 17:29

Trade Copier-program do kopiowania pozycji

Nieprzeczytany post autor: sgorn »

Witam, czy mozecie cos polecic godnego uwagi? chodzi o program ktory kopiuje otwarte pozycje na drugą platformę MT4. obecnie testowalem MT4i Personal Trade Copier i srednio mi sie sprawdza...zauwazylem ze jak MT4 gdzie jest sender rozlacza sie to przy ponownym polaczeniu Copier glupieje i nie nawiazuje polaczenia... nie wiem czemu. to jest darmowy program , na FF pisali ze jeden z lepszych. moze ktos ma jakas wiedze na ten temat?
dziekuje
Sebastian
Wicks reject areas and bodies explore them-MightyOne
Nie ważne czy miałeś rację czy nie,ważne jak dużo zarobiłeś posiadając rację i jak mało straciłeś, myląc się.

Awatar użytkownika
Cyb
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1906
Rejestracja: 25 mar 2009, 20:41

Nieprzeczytany post autor: Cyb »


Awatar użytkownika
NiceFox
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 452
Rejestracja: 05 lis 2009, 13:22

Nieprzeczytany post autor: NiceFox »

Może masz nastawione żeby otwireł pozycje z max slipage, po przekroczeniu max slipage nie otworzy pozycji. U mnie mt4i działa dobrze.
Pieniądze rosną na drzewie cierpliwości.

Awatar użytkownika
kris007
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 551
Rejestracja: 23 sty 2008, 22:50

Nieprzeczytany post autor: kris007 »

sgorn pisze:Witam, czy mozecie cos polecic godnego uwagi? chodzi o program ktory kopiuje otwarte pozycje na drugą platformę MT4.
CopyTool Pro, TradeCopy, TradeCopier, CopierNinja, wszystko do znalezienia w sieci za free.

Awatar użytkownika
sgorn
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1208
Rejestracja: 25 paź 2008, 17:29

Nieprzeczytany post autor: sgorn »

witam, Panowie naprawde wielkie dzieki za wskazowki i przyklady :) pocwicze sobie wszystko co zaproponowaliscie !
pozdrawiam
Sebastian
Wicks reject areas and bodies explore them-MightyOne
Nie ważne czy miałeś rację czy nie,ważne jak dużo zarobiłeś posiadając rację i jak mało straciłeś, myląc się.

ODPOWIEDZ