TadawulFx

Sprawy techniczne dotyczące poszczególnych platform handlowych.

Co myślisz na temat tego brokera ?

Zdecydowanie polecam
2
10%
Poza paroma minusami są ok
1
5%
Przeciętny
2
10%
Mają wiele wad
2
10%
Stanowczo odradzam
13
65%
 
Liczba głosów: 20

green7
Maniak
Maniak
Posty: 2060
Rejestracja: 16 sty 2008, 18:44

Nieprzeczytany post autor: green7 »

Korzystając z przedstawiciela firmy zapytam:
- od jakiegoś czasu zauważam pogorszenie się szybkości realizacji zleceń. Początkowo naprawdę działały świetnie od jakiegoś momentu jednak ten czas się wydłuża. Ostatnio zaobserwowałem, np. że otwarcie jednego ze zleceń trwało ok. 30 sekund ! podczas gdy dawniej było to robione natychmiast .....
Czym to jest spowodowane i jaka jest na to rada ? (prócz oczywiście zmiany brokera). Przy okazji dodam, że do tej pory byłem zadowolony z działania Waszej platformy jednak ostatnie fakty powodują raczej moją frustrację, która jeśli tak dalej pójdzie zapewne skończy się zmianą brokera ....
Green
Obrazek
Obrazek

kubek
Gaduła
Gaduła
Posty: 137
Rejestracja: 30 lis 2007, 13:44

Nieprzeczytany post autor: kubek »

Jako ze jestem zarowno IB Tadawula, jak i Waszym klientem, pozwole sobie poprzec slowa Greena. Wczoraj klient zwrocil mi uwage, ze zlecenia, ktore normalnie wchodzily w sekunde, gora dwie, teraz otwieraja sie po 20-30 sekund. To samo zaobserwowalem na swoim koncie. Dzis tez nie dzialalo to tak jak powinno. Czy to jakies problemy techniczne?

TadawulFx Ltd.
Bywalec
Bywalec
Posty: 13
Rejestracja: 18 maja 2010, 13:02

Nieprzeczytany post autor: TadawulFx Ltd. »

Witam wszystkich i przepraszam za blad ortograficzny :oops:
Klasa A (A-rating) oznacza renomowany, szanowany bank obecny w wielu krajach na swiecie i cieszacy sie dobra reputacja.
Postaram sie pozniej opublikowac wiecej informacji o Fundusz Rekompensat dla Inwestorów
Pozdrawiamy i zyczymy milego dnia!

Awatar użytkownika
Cyb
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1906
Rejestracja: 25 mar 2009, 20:41

Nieprzeczytany post autor: Cyb »

Czyli odpowiedzi na powyższe posty ( Green oraz Kubek ) nie otrzymamy ?

TadawulFx Ltd.
Bywalec
Bywalec
Posty: 13
Rejestracja: 18 maja 2010, 13:02

Nieprzeczytany post autor: TadawulFx Ltd. »

TDFX stosuje model STP do realizacji zlecen klientow. Wszystkie zlecenia klientów są realizowane na rzeczywistym rynku w momencie ich otrzymania.
By moc odpowiedziec na uwage zwrocona przez Greena i Kubka, prosimy o kontakt na adres emailowy support@tadawulfx.com i dokladniejsze informacje, w tym o numer zlecenia (ticket number) i numer konta. Nasz technical team zajmie sie Panstwa uwagami i odpowie tak szybko, jak tylko bedzie to mozliwe.

Awatar użytkownika
reptile
Maniak
Maniak
Posty: 2799
Rejestracja: 13 gru 2008, 13:48

STP, rzeczywisty rynek

Nieprzeczytany post autor: reptile »

TadawulFx Ltd. pisze:Wszystkie zlecenia klientów są realizowane na rzeczywistym rynku w momencie ich otrzymania.
Proszę wybaczyć dociekliwość, ale pojęcie "rzeczywisty rynek" nic mi nie mówi.
Rzeczywisty rynek czyli co i gdzie.
TadawulFx Ltd. pisze:TDFX stosuje model STP do realizacji zlecen klientow.
Na czym polega ten model STP?
R.E.P.T.I.L.E. - Robotic Electronic Person Trained for Infiltration and Logical Exploration (off-line,only e-mail)

Awatar użytkownika
Cyb
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1906
Rejestracja: 25 mar 2009, 20:41

Nieprzeczytany post autor: Cyb »

Reptile ty serio piszesz czy tylko udajesz ??? Bo już w pierwszym poście było napisane co to STP. Jak dalej nie wiesz to sobie pogoogluj. Bo o rynku rzeczywistym to nawet nie wspominam....
Takie bezsensowne pytania będą lądowały w koszu...
Gdyby się jednak okazało że Google sprawia Ci trudność oto pierwszy lepszy link obrazujący różnicę :

http://www.100forexbrokers.com/mfiles/dd_and_ndd.png

Awatar użytkownika
reptile
Maniak
Maniak
Posty: 2799
Rejestracja: 13 gru 2008, 13:48

STP vs Virtual Plugin

Nieprzeczytany post autor: reptile »

No co? :roll:
Chyba mogę poznać stanowisko brokera ? :wink:
Sama nazwa nie wiele mówi (tylko obiecuje) i nie daje gwarancji STP.
Czy kwestia STP dotyczy każdego typu konta (w tym MINI obok STANDARD,PREMIUM) ?
Gdyby się jednak okazało że Google sprawia Ci trudność oto pierwszy lepszy link obrazujący różnicę :
http://www.100forexbrokers.com/mfiles/dd_and_ndd.png
Gdzie jest na tym rysunku ECN? :mrgreen:
Czym się różni ECN od STP (dlaczego zostało użyte pojęcie rzeczywistego rynku). Czym się różni algorytm STP do Virtual Plugina?
green7 pisze:Ostatnio zaobserwowałem, np. że otwarcie jednego ze zleceń trwało ok. 30 sekund ! podczas gdy dawniej było to robione natychmiast .....
STP robi to co VP tylko lepiej ?

Google to przy mnie pikuś, ale skoro pytam to w coś muszę pewnie wątpić .. (standardowo)
Może czegoś się dowiem .. żadne ryzyko pytać :D
A nóż odpowiedź będzie zachwycająca i wyjaśniająca ... Cyb luz :D
R.E.P.T.I.L.E. - Robotic Electronic Person Trained for Infiltration and Logical Exploration (off-line,only e-mail)

Awatar użytkownika
Pierz Andrzej
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1200
Rejestracja: 02 lip 2006, 14:17

Nieprzeczytany post autor: Pierz Andrzej »

w tym temacie wyraziłem się pozytywnie co do brokera Tadawul....
http://www.forex.nawigator.biz/dyskusje ... c&start=10

jednak broker swoimi działaniami zmusił mnie do zmiany zdania ......

krotki opis mojego systemu :

system oparty jest o Arbitraż Trójkątny np EURUSD-EURCHF-USDCHF itp :)
dodatkowo kilka filtrów opartych o godziny handlu , średnie odchyleń itp ....

system generuje dosyć dużą ilość sygnałów ..... nie zawsze jednak udaje się wejść po cenie której chciałem i dostaje requote ...

jednak jak już się uda wejść po cenie której chciałem transakcja prawie zawsze jest na + i to się najwidoczniej brokerowi nie spodobało bo zacząłem zarabiać :) .....

no i czym się różni ten broker od MM .... sposobem utrudniania ... MM stosuje Dealing Desk ... a STP Tadawul blokuje konta ....

podając powód ze moje ea wysyła zlecenia OffQuotes ??
wiec wysłałem im logi mojego konta gdzie nie mam ani jednego błędu offqoutes ... jak są to tylko requotes ....mimo tego Oni nadal twierdza że wysyłam zlecenia po nieistniejących kwotowaniach ...

tak ze proszę uważać na tego brokera .... moim zdaniem nie pozwalają skalpowac mimo ze oferują się jako broker u którego można ....

pzdr Andrzej
z poważaniem
Andrzej Pierz
FOREX-SERVICE

TadawulFx Ltd.
Bywalec
Bywalec
Posty: 13
Rejestracja: 18 maja 2010, 13:02

Nieprzeczytany post autor: TadawulFx Ltd. »

Szanowny Panie Andrzeju,

Kilkakrotnie zwracalismy Panu uwage telefonicznie i w korespondencji emailowej, ze sposob, w jaki handluje Panski robot nie jest dozwolona metoda handlowania w Tadawul Fx i ze jesli bedzie Pan kontynuowal jej stosowanie bedziemy zmuszeni zablokowac Pana konto.

Zgodzil sie Pan zmodyfikowac system, ale nastepnie wrocil Pan do jego stosowania.

Nie widzi Pan "off-quotes"; w swoim journal poniewaz off-quote to nie istniejace ceny. Z tego powodu otrzymuje Pan rekwotowania (re-quotes), jak to Panu wyjasnialismy bazujac na naszym journalu Panskiego konta przeslanym Panu emailem.
W sytuacji, kiedy Panski robot wysyla signal otwarcia zlecenia wedlug nie istniejacej ceny, otrzyma Pan re-kwotowanie.

W zwiazku ze stosowaniem przez Pana niedozwolonej praktyki, jako firma nie mielismy innego wyjscia, jak tylko zablokowac Panskie konto
Pozdrawiamy, Tadawul Fx

ODPOWIEDZ