AliorTrader - ECN.

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
2
6%
Poza paroma minusami są ok
13
41%
Przeciętny
7
22%
Mają wiele wad
5
16%
Stanowczo odradzam
5
16%
 
Liczba głosów: 32

wm101
Bywalec
Bywalec
Posty: 8
Rejestracja: 23 lip 2009, 13:17

Nieprzeczytany post autor: wm101 »

Podsumowanie dzisiejszego dnia :

147 prób logowania - 56 smsów dwie transakcje zrealizowane . Chyba gorzej nie będzie na żadnej platformie .
Czy ma ktoś realne konto ECN w WBK ?

merho
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 18 cze 2012, 10:38

Nieprzeczytany post autor: merho »

wm101

Mam to samo :]

Dodano po 4 minutach:

Żeby było fajniej, pojawia się bład certyfikatu, którego wczesniej nie miałem. O co chodzi?

muad
Bywalec
Bywalec
Posty: 9
Rejestracja: 20 cze 2012, 13:49

Nieprzeczytany post autor: muad »

wm101 pisze:Podsumowanie dzisiejszego dnia :

147 prób logowania - 56 smsów dwie transakcje zrealizowane . Chyba gorzej nie będzie na żadnej platformie .
Czy ma ktoś realne konto ECN w WBK ?
Jam mam, tam nie miałem żadnych problemów z logowaniem (reala mam od kilku dni), mają zwykłego MT4.
Ponoć jeszce w tym roku mają być CFD i aplikacja na adnroida.

merho
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 18 cze 2012, 10:38

Nieprzeczytany post autor: merho »

Ktoś ma może problem z certyfikatem? Teraz po zalogowaniu nie mam żadnych danych. Pusty pulpit.

Dodano po 11 minutach:

Za każdym razem wyskakuje coś takiego. Jak klikne kontynuuj to się łączy ale nie ma danych. O co chodzi?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Damian77
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 546
Rejestracja: 07 sie 2008, 09:47

Nieprzeczytany post autor: Damian77 »

muad pisze:
wm101 pisze:Podsumowanie dzisiejszego dnia :

147 prób logowania - 56 smsów dwie transakcje zrealizowane . Chyba gorzej nie będzie na żadnej platformie .
Czy ma ktoś realne konto ECN w WBK ?
Jam mam, tam nie miałem żadnych problemów z logowaniem (reala mam od kilku dni), mają zwykłego MT4.
Ponoć jeszce w tym roku mają być CFD i aplikacja na adnroida.
ja od dzisiaj demo i i fajna ciekawostka, na wykresie kwotowanie jest np 1.0073 a w rzeczywistosci mamy jeszcze jedno miejsce po przecinku, dla mnie wykresy sa wtedy czytelniejsze , z minusow to ograniczenie mt4 dla ecn... brak mozliwosci skladania zlecenia od razu z SL i TP , ale jak forexem zajmuje sie to samo IT co z gpw w bzwbk to jestem spokojny o stabilnosc

esperer34
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 23
Rejestracja: 28 lut 2012, 14:18

Nieprzeczytany post autor: esperer34 »

rozlaczylo mnie dzis z 3 razy, ale od poniedzialku platforma dziala bardzo dobrze. Czasem warto zamknac calkowicie program i odpalic go od nowa jesli nie chce przyjac hasla sms albo krzaczy sie po zalogowaniu.
wbk bylo by dobra alternatywa, ale slyszalem ze jesli ktos twierdzi ze jest ecn a udostepnia mt4 to znaczy ze cos jest nie tak.

merho
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 18 cze 2012, 10:38

Nieprzeczytany post autor: merho »

Problem z certyfikatem rozwiązany. Przestawiłem sobie przypadkiem datę w kalendarzu systemowym. :-)

Awatar użytkownika
MaRCHeW
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1213
Rejestracja: 20 gru 2005, 22:19

Nieprzeczytany post autor: MaRCHeW »

Witam.
merho pisze:Problem z certyfikatem rozwiązany. Przestawiłem sobie przypadkiem datę w kalendarzu systemowym. :-)
Ja pierdziele Stary. A ja tu z PFSoftem głowimy się od kilku dni co to jest ten problem z certyfikatem :)

W każdym razie dzięki za info :)

Pozdrawiam
Karol Marchewka

muad
Bywalec
Bywalec
Posty: 9
Rejestracja: 20 cze 2012, 13:49

Nieprzeczytany post autor: muad »

esperer34 pisze: wbk bylo by dobra alternatywa, ale slyszalem ze jesli ktos twierdzi ze jest ecn a udostepnia mt4 to znaczy ze cos jest nie tak.
A dlaczeog jest coś nie tak? Sam tam mam konto forex, Na szkoleniu szłyszałem, że chcieli wprowadzić MT5 ale jest za mało znana i przetestowana, więc wprowadzili MT4 bo jast najbardziej znana i stabilna. Nie ma tu natomiast głębokości rynku.

Dodano po 6 minutach:
Damian77 pisze: ja od dzisiaj demo i i fajna ciekawostka, na wykresie kwotowanie jest np 1.0073 a w rzeczywistosci mamy jeszcze jedno miejsce po przecinku, dla mnie wykresy sa wtedy czytelniejsze , z minusow to ograniczenie mt4 dla ecn... brak mozliwosci skladania zlecenia od razu z SL i TP , ale jak forexem zajmuje sie to samo IT co z gpw w bzwbk to jestem spokojny o stabilnosc
Faktycznie nie można od razu składać SL i TP, ale z drugiej strony jak się otworzy pozycję, kliknięcie na pozycję i ustawienei SL, TP nie zajmuje dużo czasu.

Jak czytam te komentarze o problemach w aliorze to jakaś masakra. Ciekawe czy gdy w bzecie będzie dużo klientów to będzie stabilnie.
Ja na realu miałem tylko MT4 (a dema różne) i jak dla mnie to program spoko, raz się loguje i już zawsze wystarczy tylko otworzyć program i można działać.

A przy okazji ponoć CFD to zupełnie inne zasady i tam nie ma żadnego ECNu,

merho
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 18 cze 2012, 10:38

Nieprzeczytany post autor: merho »

MaRCHeW pisze:Witam.
merho pisze:Problem z certyfikatem rozwiązany. Przestawiłem sobie przypadkiem datę w kalendarzu systemowym. :-)
Ja pierdziele Stary. A ja tu z PFSoftem głowimy się od kilku dni co to jest ten problem z certyfikatem :)

W każdym razie dzięki za info :)

Pozdrawiam
Karol Marchewka
A chciałem sprawdzić notowania na jutro i przestawiłem kalendarz do przodu ;-)

ODPOWIEDZ