VEGAS

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.

Użyszasz systemu VEGAS

Tak
28
16%
Nie
144
84%
 
Liczba głosów: 172

Awatar użytkownika
Vulpes
Gaduła
Gaduła
Posty: 125
Rejestracja: 19 maja 2010, 11:24

Nieprzeczytany post autor: Vulpes »

Jakbyś zgadł- mam minikonto na IBFX i na tym właśnie koncie obecnie próbuję Vegasa H4. Możliwe że źle że najpierw nie na demo ale wolę już przegrać te $30 w realu niż podwoić kont demo :)

Ale nawet mimo mikrolotów, nadal nie mogę grać dokładnie wg zasad , czyli 3 pozycjami (dziś otworzyłem 2 pozycje na EURUSD, gdy cena doszła w okolice -90p, automatycznie jedna z nich została zamknięta bo zabrakło marginu)

Gdy zrobiłem testy GBPUSD dla VegasH4 licząc od 1 maja tego roku do dziś, wychodziło mi że system dałby około 1800-2000 pipsów w ciągu prawie 4 miesięcy. Liczyłem t wszystko zgodnie z zaadami, oprócz zaady gry wg. trendu tygdniowego.

Domyślam się że wynik może się różnić teraz, gdy nie dam rady otwierać 3 pozycji na każdej parze gdy pojawi się sygnał...ba, nawet na jednej nie da rady, stąd muszę się ograniczyć do otwierania tylko 1 pozycji (2 gdy wszytkie warunki, włącznie z weekly direction są spełnione)

A no i grać będę na 8 parach, jak wymienione na pierwszych stronach. Wszytko tu dzieje się na tyle wolno że bez problemu powinienem ogarnąć nawet te 8 par.

PS: Co masz na myśli przez "poziom dyskrecji"?

PPS: Wchodzisz na korektach- tzn wchodzisz wg trendu, gdy uznasz że to co się rozwija to tylko korekta?

Pozdrawiam!
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
jawakow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 08 lut 2010, 18:59

Nieprzeczytany post autor: jawakow »

Vulpes pisze:Jakbyś zgadł- mam minikonto na IBFX i na tym właśnie koncie obecnie próbuję Vegasa H4. Możliwe że źle że najpierw nie na demo ale wolę już przegrać te $30 w realu niż podwoić kont demo :)

Ale nawet mimo mikrolotów, nadal nie mogę grać dokładnie wg zasad , czyli 3 pozycjami (dziś otworzyłem 2 pozycje na EURUSD, gdy cena doszła w okolice -90p, automatycznie jedna z nich została zamknięta bo zabrakło marginu)

Gdy zrobiłem testy GBPUSD dla VegasH4 licząc od 1 maja tego roku do dziś, wychodziło mi że system dałby około 1800-2000 pipsów w ciągu prawie 4 miesięcy. Liczyłem t wszystko zgodnie z zaadami, oprócz zaady gry wg. trendu tygdniowego.

Domyślam się że wynik może się różnić teraz, gdy nie dam rady otwierać 3 pozycji na każdej parze gdy pojawi się sygnał...ba, nawet na jednej nie da rady, stąd muszę się ograniczyć do otwierania tylko 1 pozycji (2 gdy wszytkie warunki, włącznie z weekly direction są spełnione)

A no i grać będę na 8 parach, jak wymienione na pierwszych stronach. Wszytko tu dzieje się na tyle wolno że bez problemu powinienem ogarnąć nawet te 8 par.

PS: Co masz na myśli przez "poziom dyskrecji"?

PPS: Wchodzisz na korektach- tzn wchodzisz wg trendu, gdy uznasz że to co się rozwija to tylko korekta?

Pozdrawiam!
Zrobilem krotki filmik o otwieraniu i zarzadzaniu pozycji w Vegas H4- moze sie komus przyda, wybaczcie kilka bledow jezykowych :) :

http://www.youtube.com/watch?v=ePwGhjECRqI

link do pliku .wmv

http://dl.dropbox.com/u/3045226/Vegas_H ... dzanie.wmv

Szkoda, ze na forum nie moza wrzucac duzych plikow :(

Lukasz

wojtek1212
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 05 gru 2011, 13:17

Nieprzeczytany post autor: wojtek1212 »

czy ktoś używa jeszcze tego systemu. testuje go

Awatar użytkownika
Helium
Gaduła
Gaduła
Posty: 291
Rejestracja: 04 kwie 2011, 13:02

Nieprzeczytany post autor: Helium »

witam. Zaczynam testowac ten sys ale mam kwotowanie do 5 miejsc a te wskaźniki, które sciągnałem z pierwszych stron dot. kwotowania do 4 miejsc. Mże ktoś zaradzić?? Byłbym wdzięczny :)

Dodano po 2 godzinach 35 minutach:

ok poradziłem sobie :)

Dodano po 8 minutach:

Aha mam jeszcze pytanie w pozycje wchodzimy tylko i wyłącznie jak sma zmieniła kierunek, alfa przecieła cenę, rsi i sma 21 przecieły się?? Ja te warunki nie są spełnione to nie możemy wchodzić.

Rozumiem, że poniższy przykład odpada.

Dodano po 14 godzinach 39 minutach:

tzn chodzi mi o to, że te warunki muszą być spełnione i idealnym zgraniu.

Nie może byc tak jak wyżej, że sma przecina rsi pare świeczek wczesniej lub nawet o 2 świeczki??

Dodano po 16 sekundach:

sorry jak poniżej
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Gółwnie elektronika :fuckyou2: :fuckyou2: :509: :516:

Awatar użytkownika
Helium
Gaduła
Gaduła
Posty: 291
Rejestracja: 04 kwie 2011, 13:02

Nieprzeczytany post autor: Helium »

Czy ktos tu w ogóle jeszcze zagląda???

Dodano po 5 godzinach 44 minutach:

Może ktoś mi powiedziec jak wyłączyć alert. Na fxsalt i AM mam tak samo ustawione audioalerts - false i tylko u am sa te durne alerty.
Gółwnie elektronika :fuckyou2: :fuckyou2: :509: :516:

Awatar użytkownika
mike_05
Maniak
Maniak
Posty: 1668
Rejestracja: 02 wrz 2010, 11:55

Nieprzeczytany post autor: mike_05 »

Dlaczego zniknęły obrazki fxlamera?
Jeżeli chcesz odnieść sukces, naucz się cenić ludzi.

baski
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 26 lut 2011, 22:54

Nieprzeczytany post autor: baski »

właśnie jakaś dobra duszyczka mogłaby je jakoś odświeżyć?

Awatar użytkownika
siersciuch
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 407
Rejestracja: 06 kwie 2010, 20:31

Nieprzeczytany post autor: siersciuch »

Vegas H1 napenwo nie zarabia, mam EA ztego jakby ktoś chciał
jeżeli będziesz uparty, prawdopodobnie częściej odniesiesz sukces, niż doznasz porażki.

baski
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 26 lut 2011, 22:54

Nieprzeczytany post autor: baski »

a co z H4? zarabia?:)

Awatar użytkownika
fxlamer
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 671
Rejestracja: 13 mar 2006, 09:52

Nieprzeczytany post autor: fxlamer »

Dlaczego zniknęły obrazki fxlamera?
Obrazki są na serwerze nawigatora, nie mam na to wpływu, mogły zniknąć po zmianie ścieżki dostępu.
Poinformuję o tym Admina.
Bedzie dobrze, luz......
=================

ODPOWIEDZ