Reklamy brokerów

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.

Czy reklamy mogą mieć wpływ na twoją decyzję ?

tak
33
28%
nie
75
63%
nie wiem
12
10%
 
Liczba głosów: 120

Awatar użytkownika
reptile
Maniak
Maniak
Posty: 2799
Rejestracja: 13 gru 2008, 13:48

Certyfiakty Price Action i pokrewne - przetarg ;]

Nieprzeczytany post autor: reptile »

Pan Forex dopłaca żebyśmy tylko u niego grali nawet za "jego" kase ... podejmiesz się ? :lol:

Obrazek



Ogłoszenie z ostatniej chwili !!!

Przetarg :!:

Poszukuje się dostawce wysokiej jakości papieru ( zbliżonej do jakości BURAKA CUKROWEGO ) na druk certyfikatów PA.
Chcąc docenić właścicieli na wszelkie możliwe sposoby w myśl zasady "Jaki właściciel - taki certyfikat" muszą zostać dołożone wszelkie starania.
Chętnych do udziału w przetargu zaprasza się do tematu
:arrow: http://www.forex.nawigator.biz/dyskusje ... hp?t=15266

termin składania wniosków: "przed bankructwem forexu"

pozdrawiamy
zespół certyfikacyjny forexu
R.E.P.T.I.L.E. - Robotic Electronic Person Trained for Infiltration and Logical Exploration (off-line,only e-mail)

skalpel_szczecin

Nieprzeczytany post autor: skalpel_szczecin »

zz pisze:jasonbourne skoro jesteś taki mocny w temacie to może odpowiesz na pytanie zadane w temacie pokrewnym /// Polacy wracają z OFE do ZUS///.Myślę że z tego w dobie reformy będzie więcej pożytku i zdrowia.

Pozdrawiam.

nie wracają tylko decyduje sie za nich bez pytania kogokolwiek o zgodę - panstwo trtaktuje nas jak bandę idiotów i bydląt - jestes na tyle mądry by głosować czyli współdecydować o losach całego panstwa ale nie na tyle mądry by zapewnić przyszłośc sobie i swojej rodzinie. .... okreslenia ze wracają mógłbys uzyc gdybysmy mieli wybór - a przymus ubezpieczen jest i tyle Jesteśmy ZMUSZANI a to zasadnicza róznica. Jesli cos jest przymusowe to nie może być korzystne - inaczej przymus był by zbędny.

Awatar użytkownika
Grzegosz
Gaduła
Gaduła
Posty: 181
Rejestracja: 02 lut 2009, 19:14

Nieprzeczytany post autor: Grzegosz »

Darmowe konto Demo! i 10K ojro na start! Brzmi kusząco 8)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"The key to success in the market is to lose the least amount of money possible when you’re wrong."

Awatar użytkownika
reptile
Maniak
Maniak
Posty: 2799
Rejestracja: 13 gru 2008, 13:48

Nieprzeczytany post autor: reptile »

R.E.P.T.I.L.E. - Robotic Electronic Person Trained for Infiltration and Logical Exploration (off-line,only e-mail)

Awatar użytkownika
pawel2907
Gaduła
Gaduła
Posty: 301
Rejestracja: 06 wrz 2011, 17:27

Nieprzeczytany post autor: pawel2907 »

Offek pisze:
widzę, że byłby kiepski z Ciebie marketingowiec. Wszystko potrzebuje reklamy jeśli ma się sprzedać. Każdy jeden produkt. Nawet nasławniejsza i najdroższa marka świata -coca cola. wszystko. jedzenie, ciuchy, usługi, maszyny. jeśli czegoś nie reklamujesz to za jakiś czas po prostu tego nie będzie, ot co :)

jakos nie widzialem reklamy Rolls Royce'a albo AMG - faktycznie ledwo prządą koniec z końcem. Coca Cola potrzebuje reklamy bo to SZAJS - dobrze smakuje ale to jest po prostu szajs - ruina dla zębów i jelit ...
Miej nadzieję na najlepsze, ale zawsze bądź gotów na najgorsze.

Awatar użytkownika
profession
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 503
Rejestracja: 19 mar 2008, 08:44

Nieprzeczytany post autor: profession »

Nie wiem czy było w temacie bo nie czytałem jeszcze całego (jestem w trakcie) ale bardzo pozytywna reklama:

http://www.youtube.com/watch?v=MwKYjZ_8EcE

Kiedyś założyłem na tym forum temat pod tytułem "Obraz rynku walutowego" i właśnie pisaliśmy tam o tym, że reklamy zupełnie zacierają prawdę, a wręcz ośmieszają Forex. Stawiając go na równy z kasynem internetowym lub innymi zakładami bukmacherskimi etc. Nie podoba mi się to. To rynek taki sam giełda a nawet poważniejszy a nie widziałem reklam domów maklerskich z kowbojem, albo kartonowymi ludzikami ala FxOpen :evil: Mówie znajomemu, że on kilku lat investuje na forexie a on mówi, że zna te zakładay, że też tam kiedyś coś grał sobie jak mu z pokera zostało. 8) litości

Awatar użytkownika
reptile
Maniak
Maniak
Posty: 2799
Rejestracja: 13 gru 2008, 13:48

Nieprzeczytany post autor: reptile »

profession pisze:że zna te zakładay
hehe...
No ale taka prawda.. hamilton FX.. pan forex z kaskiem od scigacza w GO4X.. franek ze staszkiem przeciagajacy sie przez miedze w bossa .. wszyscy

sponsoruja sport a sportowcy forex..
Zauwaz ze wiekszosc to brokerzy z cfd..
Jakos nie widze reaklam IB,TS,OEC.. choc i Ci weszli kiedys w segment w cfd i dorabiaja dyskretnie, ale nie az tak..
profession pisze: a wręcz ośmieszają Forex
Jeden z dilerów mi kiedys powiedzial,zebym sie nie bral za margin trading.. jak go poslucham to bedzie spokojny.. bo na na prawdziwe walutowe transakcje nie bedzie mnie stac hehe.. po jakims czasie sie przyznalem, ze jednak jade na margin.. cytuje: "oj chlopie chlopie .. na 30tke kupiec Ci prywatna RKG machinke" :lol: to juz blisko..

Świetna uwaga profession
To skutek grania na emocjach.. wywoływanie adrenaliny itd..
"We are trader" sounds like " We are gamblers" :lol:
profession pisze:Mówie znajomemu, że on kilku lat investuje na forexie a on mówi, że zna te zakładay, że też tam kiedyś coś grał sobie jak mu z pokera zostało.
Z USA lub Canada? 8) Tam tak zawsze
R.E.P.T.I.L.E. - Robotic Electronic Person Trained for Infiltration and Logical Exploration (off-line,only e-mail)

Awatar użytkownika
reptile
Maniak
Maniak
Posty: 2799
Rejestracja: 13 gru 2008, 13:48

Nieprzeczytany post autor: reptile »

profession pisze: albo kartonowymi ludzikami ala FxOpen
nie noo Ci sa genialni jednak :lol:
http://forexcup.com/Competitions.aspx

To pewnie miala byc walka tytanow czy cos tam.. na fx :lol:

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Ten ostatni to z konkursu one to one...
Jak chcesz pokazac, ze jestes mocny to mozesz wyzwac tradera.. wygrany zabiera chyba depozyt przegranego :lol:

Jest tu jakis cwaniak ? Krzysztof C tam pewnie wszystkich rozwala.. 8)

Dodano po 3 minutach:

Może się doczekam tam postaci reptajla z Mortal Kombat :mrgreen:
R.E.P.T.I.L.E. - Robotic Electronic Person Trained for Infiltration and Logical Exploration (off-line,only e-mail)

Awatar użytkownika
reptile
Maniak
Maniak
Posty: 2799
Rejestracja: 13 gru 2008, 13:48

Nieprzeczytany post autor: reptile »

Następny.. wg mnie kretynizm..

Marketingowiec uświadomić chce chyba klientom, że wchodząc do Aliora jest tożsame z KASYNEM ..twoja kasa to żetoniki.. :lol:

Obrazek
https://mailing.onet.pl/42105951169674406269/0.gif

Kłamią w reklamach to źle.. piszą prawdę też źle.. pewnie temu jest wesoło w branży :D
R.E.P.T.I.L.E. - Robotic Electronic Person Trained for Infiltration and Logical Exploration (off-line,only e-mail)

Awatar użytkownika
Ink.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2143
Rejestracja: 19 sie 2011, 23:05

Nieprzeczytany post autor: Ink. »

No a w TV alior reklamuje sie jako gra komputerowa :p ciekawych mają tam marketingowców ;p

ODPOWIEDZ