System MAX - reaktywacja WATEK MODEROWANY

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
Ciekawy
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 384
Rejestracja: 20 lis 2009, 23:07

Nieprzeczytany post autor: Ciekawy »

akrapovic pisze:Pozostaje mi się tylko cieszyć, że nikt otwarcie nie atakuje tego co zaprezentowałem - najwyraźniej liczby bronią się same
hmm nikt nie atakuje bo nie ma czego - ja też mogę wkleić 17 transakcji z o wiele większą skutecznością - tylko co z tego? przecież na skalpa 17 transakcji to nic...
akrapovic pisze:Proponuje więc aby wszyscy, którzy atakują Zbyszka zaczęli zadawać sensowne pytania, a jestem pewien, że ktoś na nie odpowie.
widzisz nie wiem od jak dawna obserwujesz temat ale nie dalej jak dwa, trzy miesiące temu wątek został wyczyszczony z m.in sensownych pytań - oczywiście było też dużo pieniactwa ale tak to jest jak się nie odpowiada na TREŚCIWE pytania a w zamian obraża i kłamie na temat innych użytkowników.
akrapovic pisze:Pozostaje tylko żałować, że "dzięki wam" nie ma już tu z nami Cyba, który z pewnością miałby coś konkretnego do pokazania.
Cyb wie, że go lubię ALE prawda jest taka, że jakby chciał to by pokazał... miał na to BARDZO dużo czasu. Widać nie ma potrzeby i tyle. Jego wola - nie bądźmy dziećmi.
akrapovic pisze:Szczerze mówiąc to, że tak uparcie atakujecie Zbyszka świadczy wg mnie tylko o waszym świadomym lub nie zainteresowaniu tym systemem
to może ja jako osoba która w tym wątku trochę się poprzepychała z zicmarem napiszę Ci dlaczego to robię:
1. irytuje mnie wasz marketing - cofnij sie do posta chociażby Xpep lub Tig3r
2. Zicmar NIGDY nie odpowiedział na KOGOKOLWIEK pytania dotyczące choćby podstawowych parametrów systemu - stąd moje przekonanie, że "system" to tylko taki przydomek jak napisał Marchewa. Inaczej mówiąc "system" in progress....
akrapovic pisze:Byłoby szkoda, gdyby ktoś się w końcu na kogoś wk....... i powiedział parę słów za dużo doprowadzając do zamknięcia tego wątku
odpowiedz sobie szczerze co w tym wątku jest treściwego? nic - widać tylko albo zachwalanie Zicmara i jego znajomych albo kłótnie.

ps. napisałem szczerze nie po to aby podnieść ciśnienie Zicmarowi

Pozdrawiam ;)

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

Być może coś mi umknęło Ciekawy ale z tego co widzę ostatnio cała Twoja działalność na forum to podnoszenie ciśnienia zicmarowi. Taki już ma charakter, że strzela fochy, obraża się i wybucha. Można tego nie lubić ale po co prowokować? Jak już Zbyszek wspomniał parę stron temu jego system widziało paru userów co do których nie mam wątpliwości, że są prawdziwymi traderami. Przepraszam Cię, ale po tych paru Twoich wpisach sądzę, że raczej nie należysz do elity. Po tym co napisał Cyb zastanowiłbym się najpierw na Twoim miejscu, czy nie wypadało by odszczekać paru słów. Z tych co widzieli i nie byli zadowoleni przychodzi mi na myśl jedynie Godfather.
Sugerowanie , że zicmar robi sobie PR stosując szeptaną propagandę bez żadnych po temu dowodów jest moim zdaniem nie na miejscu Tig3r. I ociera się o trolowanie. A Ty nie jesteś zwykłym forumowiczem Tig3r choćbyś chciał - Tobie nikt nie da warna. Więc moim zdaniem powinieneś bardziej ważyć słowa. Zicmar zawsze podkreśla, że może podać więcej informacji na prv. Ja przynajmniej nie miałem z tym żadnych problemów.

Awatar użytkownika
Ciekawy
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 384
Rejestracja: 20 lis 2009, 23:07

Nieprzeczytany post autor: Ciekawy »

T-REX pisze:Ciekawy ale z tego co widzę ostatnio cała Twoja działalność na forum to podnoszenie ciśnienia zicmarowi.
T-REX Trochę w tym racji jest.... ALE to udaje mi się tylko przypadkiem ;) Bardziej zależy mi na innych sprawach.
T-REX pisze:Przepraszam Cię, ale po tych paru Twoich wpisach sądzę, że raczej nie należysz do elity.
Ciekawe jakich postach? tych z początku? poza tym racja do elity napewno nie należę. BTW ciekawy wniosek skoro się nie znamy... jeszcze jedno mądralo -> spójrz lepiej na swoją działalność na forum.... Ja przynajmniej kiedyś pomagałem niektórym...
T-REX pisze:Po tym co napisał Cyb zastanowiłbym się najpierw na Twoim miejscu, czy nie wypadało by odszczekać paru słów.
żarty sobie robisz - co niby napisałem? obraziłem go? nie zachowuj się jak dzieciak - zgdonie z Twoim podejściem to Kerimbów itp też trzeba błagać.... dajcie spokój - wybór jest prosty: CHCE PISAĆ PISZE, NIE CHCE NIE PISZE. Koniec kropka. Niektórzy zachowują się gorzej niż u mojej córki w przedszkolu....
T-REX pisze:Z tych co widzieli i nie byli zadowoleni przychodzi mi na myśl jedynie Godfather
Ja jeszcze widziałem innych ale to jeszcze przed czyszczeniem....

Pozdrawiam ;)

akrapovic
Bywalec
Bywalec
Posty: 7
Rejestracja: 11 sie 2011, 13:57

Nieprzeczytany post autor: akrapovic »

Witam,
od dnia w którym wkleiłem poprzedni raport, dopiero dzisiaj miałem okazje posiedzieć kilka godzin. W załączniku wklejam dzisiejszy raport.

A jednak da się zarobić ;)

Pozdrawiam,
MG
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
kupidyn
Gaduła
Gaduła
Posty: 376
Rejestracja: 19 sty 2009, 20:51

Nieprzeczytany post autor: kupidyn »

Witam

To demo czy real ? Bo widzę, że większość transakcji trwa ze 30 sekund, więc jak broker sie na to zaopatruje ? nie ma żadnych rekwot?

Taki mały lot jest celowy czy po prostu konto testowe?
Ile musisz dziennie pyknąć takich trejdów, żeby zarobić coś godziwego? Bo ze skrina wynika że średnio wychodzi coś koło 90 groszy na trejd.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
sgorn
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1208
Rejestracja: 25 paź 2008, 17:29

Nieprzeczytany post autor: sgorn »

akrapovic pisze:A jednak da się zarobić Wink
Hej, w raporcie sa dokladnie 23 transakcje. troszke malo by wnioskowac ze danym systemem mozna zarabiac ;) nie podchodzi to nawet pod probe statystyczna, takze dociągnij np do 100 trejdów i zobaczymy co i jak. bedzie mozna wyliczyc wtedy pare wspolczynnikow i ocenimuy jak to wyglada. pozdrowionka i wytrwalosci zycze!!
Wicks reject areas and bodies explore them-MightyOne
Nie ważne czy miałeś rację czy nie,ważne jak dużo zarobiłeś posiadając rację i jak mało straciłeś, myląc się.

akrapovic
Bywalec
Bywalec
Posty: 7
Rejestracja: 11 sie 2011, 13:57

Nieprzeczytany post autor: akrapovic »

To konto to ciągle tylko demo gdyż od pewnego czasu testuje "na sucho" ten sposób gry. W najbliższym czasie zamierzam grać tak na realu. Wg zapewnień przedstawiciela Dukascopy konto real działa identycznie tak jak konto demo więc mam nadzieje, że nie powinno być większych różnic. Na koncie demo mam taką małą stawkę gdyż od takiej zacznę na realu więc chce mieć płynne i bezbolesne przejście.
Postawiłem sobie za cel zarabiać ok 30 pipsów dziennie na czysto. Rzeczywiście przy tak małej stawce to jest niewiele ale później przy odpowiednim nastawieniu psychicznym i MM, można zarobić wielokrotnie więcej tylko poprzez zmianę wielkości pozycji. Wszystkie zasady pozostają te same.
Na razie wszystko idzie w dobrym kierunku, mam nadzieje, że nie rozczaruje się realem ;)

Odnosząc się do drugiej odpowiedzi - niestety jeszcze przez jakiś czas nie mogę grać regularnie codziennie więc skompletowanie 100 trade'ów może potrwać dłużej niż tydzień. Jeżeli tylko będę miał trochę większy raport - postaram się go wrzucić.

sweet daddy d
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 04 wrz 2011, 18:01

Nieprzeczytany post autor: sweet daddy d »

Wątek moderowany - mod który bierze udział w "doświadczeniu" usuwa niewygodne posty? :) Śmiech na sali, ten temat ośmiesza cały poziom forum. Ludzie! Ogarnijcie się! Ten temat jest o niczym!

Czas wkoncu zrobic porządek?!

Prosze Adminów o zamknięcie tematu który ośmiesza poziom wszytskich uzytkowników! Nie wierze, ze wgl taki temat powstał :roll:
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Tig3r
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2310
Rejestracja: 02 sty 2008, 10:46

Nieprzeczytany post autor: Tig3r »

sweet daddy d pisze:Wątek moderowany - mod który bierze udział w "doświadczeniu" usuwa niewygodne posty?
Nie usuwa, przez cały czas eksperymentu nie miał dostępu do tego działu. A i faktycznie że wątek jest o niczym, ale to już sprawa twórcy.
======================================================
Nie głupi ten co nie wie, lecz ten który nie chce się nauczyć..

Awatar użytkownika
Microbi
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1157
Rejestracja: 25 lut 2010, 00:49

Nieprzeczytany post autor: Microbi »

Heh, fakt za marketing to faktycznie nie za dobrze, natomiast co do srednich Zbyszka, pisałem swoją opinię w kwietniu i dalej ją podtrzymuję, są bardzo skutecznym systemem. Po co te sprzeczki, jeden będzie grał tak inny siak, ważne by pipsy robić. Kwestia co podpasuje traderowi. Nie mam zamiaru wdawać się w pyskówki , więc pewnie więcej nie będę pisał w tym wątku. W załączeniu wejscia z rana z 10 sek, podgląd na Dukasa , zlecenia w AM Pro. Wejscia z piątku .
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Zablokowany